• Yardım Projem: İstanbul-2019-TOFD-Yol Arkadaşım Olur musun?
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 27
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 8.880 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC51301
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC51301

8.880 /10.000 TL

Kampanya Hedefim

478.360 /500.000 TL

Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Uzun zamandır amatör olarak koşuyor ve çeşitli yarışlara katılıyorum. Son beş senede ise Adım Adım oluşumu ile beraber çevremdekileri harekete geçirmek ve farkındalık yaratmak için iyilik peşinde koştum.

3 Kasım İstanbul Maratonunda Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği - Yol Arkadaşım Olur Musun? projesini destekleyeceğim. Ben iyilik peşinde koşup adımlarıma anlam katarken sen de bağış yaparak kampanyama destek olabilirsin. Gelin hep beraber ihtiyacı olan omurilik felçi kardeşlerimizi, arkadaşlarımızı sokağa ve hayata kazandıralım...

Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği

Bu proje, ortopedik engelli bireylerin özgürce hareket edebilmeleri amacıyla oluşturulmuştur. Manuel tekerlekli sandalye kullanamayan ve ağır engel grubu içinde yer alan ortopedik engelli bireylerin, başkalarına bağımlı olmadan, hayatını kendisinin yürütebilmesinin ön koşulu akülü tekerlekli sandalyeye sahip olmasıdır.

Bir akülü tekerlekli sandalye bedeli 4.200 TL'dir.

Eğer İlker İyicik isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)