Kampanyamın Etkisi
2 çocuk / genç

  • Yardım Projem: İstanbul-2019-WWF-Türkiye-Doğa Öncüleri için Koş
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 9
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 490 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC51283
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC51283

490 /2.400 TL

Kampanya Hedefim

222.455 /300.000 TL

Doğal Hayatı Koruma Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Pek değerli doğa severler,

3 Kasım’da Vodafone 41. İstanbul Maratonu’nda iyilik peşinde WWF Türkiye #PandaTakımı ile beraber koşacağım. Sizlerin de desteği ile toplayacağım her bağış ile Doğa Öncüleri Gençlik Projesine destek olup, içlerinde doğa adına değişim yaratma gücünü ortaya çıkartacak doğa kahramanları yaratacağız.

Son dönemlerde yaşamakta olduğumuz; Kaz Dağları, Brezilya Yağmur Ormanları’nda ki yangınlar, Global Isınma gibi doğa sorunlarından sonra şimdi adım atmak için sıranın bizde olduğunu düşünüyorum. Bizler adımlarımızı iyilik için atarken, sen de bize destek olabilirsin.

Doğal Hayatı Koruma Vakfı

WWF-Türkiye Doğa Öncüleri Gençlik Programı kapsamındaki ortaokul ve lise öğrencileri, doğadaki sorunlar için yenilikçi yaklaşımları ve çağın teknolojilerini kullanarak çözümler geliştiriyor. Türkiye’de doğa için değişime öncülük ediyorlar.

Her bir öğrencinin bu programdan yararlanma maliyeti 300 TL'dir.

Eğer Duygu Zengin isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)