• Yardım Projem: İstanbul-2019-Koruncuk Vakfı-Eğitim Her Çocuğun Hakkı!
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 23
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 2.555 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: FibaRunners , FİBA
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC51251
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC51251

2.555 /2.200 TL

Kampanya Hedefim

927.242 /950.400 TL

Koruncuk Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Ben de varım!

Bildiğiniz üzere sporla hep iç içe oldum, koşu hayatımın her anında zaten vardı! Koşu yapmak için hazırlanıp yola çıktığım her an evet zorlandım ama bittiğinde hep çok mutluydum...

Şimdi ise çok farklı bir amaçla hazırlanıyorum... Biliyorum ki bu koşumda zorlandığımı hiç hissetmeyeceğim, ve bittiğinde göreceğim ki hayatımın en anlamlı koşusunu tamamlamışım...
Ne için koşacağım peki? Elbette ki ülkemizin en büyük sorunu olan eğitim için, kız çocuklarının eğitimi için!

3 Kasım Vodafone İstanbul Maratonu’nda #egitimhercocugunhakki projesi ile kız çocukları hak ettikleri eğitimi alıp, geleceğe umutla bakabilsinler diye koşuyorum. Sizden istediğim bana bu koşuda bağışlarınız ile destek olmanız. Gelin birlikte kız çocuklarını geleceğe hazırlayalım çünkü gelecek çocukla dönüşecek!

Bir kız çocuğunun 1 aylık eğitim masrafı, barınma, okul ihtiyaçları, yiyecek, sağlık, giyim, rehabilitasyon, ulaşım, harçlık, sosyal ve kültürel gelişim desteği dahil 1.100 TL’dir. Ben de sizin desteğiniz ile yetişebildiğim kadar kız çocuğunun masraflarını üstlenmek istiyorum.

Bağış yapmak kız çocuklarımızın geleceğine umut olmak ve “Ben de Varım” demek çok kolay.
Beni desteklemek için sen de bağış yap :

http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC51251

Sevgiler ,

Koruncuk Vakfı

Koruncuk Vakfı olarak bu projeyle amacımız; eğitim hayatından uzaklaşma riski bulunan kız çocuklarına barınma, okul ihtiyaçları, yiyecek, sağlık, giyim, rehabilitasyon, ulaşım, harçlık, sosyal ve kültürel gelişim desteği vererek, onları kendilerine güvenli gençler olarak hayata kazandırmaktır.

Bir kız çocuğunun hak ettiği koşullarda eğitim alması için gereken destek bedeli yıllık 13.200 TL’dir

Eğer Tuğba Metin isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)