• Yardım Projem: İstanbul-2019-TOÇEV-Bu Koşu Size İyi Gelecek
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 26
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 830 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: DHL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC51136
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC51136

830 /2.000 TL

Kampanya Hedefim

226.833 /320.000 TL

Tüvana Okuma İstekli Çocuk Eğitim Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Sevgili Arkadaşım,

TOÇEV için iyilik peşinde koşuyorum!

Çünkü yaşanan olumsuzluklardan şikayetçi olmak yerine, elimden geldiğince sorunu çözmeye çalışanları desteklemeyi, adımlarımla tanıdıklarımı harekete geçirmeyi tercih ediyorum. Biliyorum ki bir konudaki farkındalık arttıkça, çözüm de o kadar kolaylaşacak.

İşte bu nedenle, 3 Kasım 2019 günü İstanbul-2019-TOÇEV-Bu Koşu Size İyi Gelecek projesi için İyilik Peşinde Koşarak, adımlarıma anlam katacağım. Koşumu desteklersen beni çok mutlu edersin.

1 çocuğun 1 yıllık Gelecek Kutusu gideri 800TL

Bağış yapmak çok kolay.

Kampanya için hazırladığım sayfamda şu anda kaç kişinin beni desteklediğini, hedefime ne kadar yaklaştığımı görebilir ve istersen sen de bağış yapabilirsin.

http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC51136

Sevgiler,

Devran

Tüvana Okuma İstekli Çocuk Eğitim Vakfı

TOÇEV olarak 25 yıldır okuma istekli çocuklarımızın gelecekte sağlıklı, mutlu, eğitim ve sosyal gelişim seviyeleri yüksek bireyler olmaları yolunda, kırtasiye, giyim, kitap vb. araç-gereçlerden oluşan ihtiyaçlarını Gelecek Kutuları ile destekliyoruz.

1 çocuğun 1 yıllık Gelecek Kutusu gideri 800TL

Eğer Devran Arslan isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)