• Yardım Projem: İstanbul-2019-TR Spina Bifida-Spina Bifidalılara Bağımsız Yaşam Eğitim Bursu
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 22
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 2.400 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Santa Farma (kaptan)
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC51038
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC51038

2.400 /3.000 TL

Kampanya Hedefim

110.185 /120.000 TL

Türkiye Spina Bifida Derneği Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Yine bir koşu kampanyasıyla sizlerleyim. Bu sefer hazırlığım tam ve antremanlıyım İstanbul Maratonunu daha iyi seviyelerde tamamlamak için. Yine hem koşuyorum ve iyilik yapıyoruz hep beraber. Ben sadece sizlerin o iyiliğine yardım ediyorum. Bu sene kimler için mi koşuyorum: Türkiye Spina Bifida Derneğinin hastaları için "Bağımsız Yaşam Eğitim Bursu Projesi" için. Doğumda olan ve kişinin elinde olmayan bir hastalık "Spina Bifida" yani omurga açıklığı hastalığı. Onların da bu yaşamda sürdürülebilir bir hayat sürebilmeleri için sizlerin az ya da çok desteğine ihtiyaçları var. Özellikle çocuk ve gençlerin eğitimlerini tamamlaması, topluma entegre olabilmesi dolayısıyla özgüveni artmış ve bağımsız bir birey olabilmesi çok önemli.
İçinizden gelen o güzel yaşam sevinçleriyle büyük desteklerinizi bekliyorum.

Türkiye Spina Bifida Derneği

Spina Bifidalı bireylerin bağımsız yaşam becerileri kazanması için eğitimi çok önemsiyoruz. Çocuk ve gençlerimize eğitim bursu ile eğitimde sürdürülebilirliği destekleyerek, spina bifidaya özel eğitimlerle özgüvenlerinin artması, bağımsız ve kendini gerçekleştirmiş bireyler olmaları amaçlanmaktadır.

Bir spina bifidalının aylık eğitim bursu 200 TL , 1 Yıllık eğitim bursu 2.400 TL'dir

Eğer Bilge Kaan Ünal isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)