• Yardım Projem: İstanbul-2019-Darüşşafaka Cemiyeti-Söz Konusu Eğitimse Yardıma Koşarız
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 36
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 14.400 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC51014
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC51014

14.400 /15.000 TL

Kampanya Hedefim

2.167.795 /2.111.863 TL

Darüşşafaka Cemiyeti Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

11 yaşımda, dev yeşil kapısından içeri adımımı attığımda Darüşşafaka Lisesi’nin aynı zamanda hayatta açılan büyük bir kapı olduğundan habersizdim. Yüksek kalitede eğitimin yanı sıra Darüşşafaka bize dayanışma ruhunu, sorumluluk almayı, daima azmetmeyi ve zor şartlarda dahi başarmayı öğretti.
İşte bu azimle, ‘3 Kasım Vodafone Istanbul Maratonu’nda Darüşşafaka’da eğitim alan çocuklara katkıda bulunmak için koştum. Dürüstçe, hayatımın ilk 42 km’lik koşusunu zor da olsa tamamaladım!Ben sözümü tuttum, koşumu tamamladım, sizleri de fırsat eşitliğine katkı sağlayan, fikri hür, vicdanı hür, irfanı hür nesiller yetiştiren Darüşşafaka’ya bağış yapmaya davet ediyorum. Çünkü aydınlık yarınlara ulaşmanın yolu ancak nitelikli eğitimden geçiyor!
Aşağıdaki linke tıklayarak hızla bağış sayfama ulaşabilirsiniz.
http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC51014
____________________________________________________________________________________
Darüşşafaka çocuklarımızı ortaokul birinci sınıfta kabul ediyor, lise mezuniyetine kadar tam burslu, yatılı kolej seviyesinde eğitim veriyor. Giyim, beslenme, sağlık, harçlık ihtiyaçlarını karşılıyor. Yükseköğrenimde burs desteğini sürdürüyor.
Tüm bu olanaklar, sadece ve sadece bağışlar ile karşılanıyor.

Darüşşafaka Cemiyeti

Darüşşafaka Cemiyeti, annesi veya babası hayatta olmayan, maddi olanakları yetersiz, yetenekli çocuklarımıza tam burslu ve nitelikli eğitim veriyor. Bu yıl okulumuza başlayan 123 öğrencinin eğitim hayatlarına destek olmak için koşuyoruz.

1 öğrencinin 9 aylık eğitim kiti gideri (kırtasiye, kitap ve üniforma) 1800 TL'dir.

Eğer Beytullah Özdemir isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)