Kampanyamın Etkisi
1 kadın

  • Yardım Projem: İstanbul-2019-KEDV-Sen Koş Kadınlar Yoksulluğa Karşı Güçlensin
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 4
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 155 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Sabancı-Koşmaya Değer
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC49912
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC49912

155 /1.500 TL

Kampanya Hedefim

127.783 /150.000 TL

Kadın Emeğini Değerlendirme Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Dar gelirli kadınlarımızın ekonomik ve sosyal olarak güçlenerek, toplumda kendilerini her tür zorbalıktan koruyarak tek başlarına hayatta mücadeler edebilmeleri için güçlenmelerini sonuna kadar destekliyorum. Kadınların toplumdaki liderliklerini güçlendirmek ve görünür kılmak için programlar uygulayan KEDV’in yarattığı etkiyi duyurmak , kadınların sorunlarını ve çözüm için birlikte neler yapabileceğimizi anlatarak farkındalık yaratabilmek için kampanyama destek olursanız bağışlarınız ile siz de kadınları destekleyebilirsiniz.

Kadın Emeğini Değerlendirme Vakfı

KEDV olarak kadınların yaşamlarını, toplumlarını ve dünyayı dönüştürmeleri için liderliklerini güçlendiriyor, kooperatifleşmelerine destek veriyoruz. Desteğin daha fazla kadının kooperatiflere katılımını sağlayacak. Daha çok kadın dayanışmayla üretecek, ekonomik ve sosyal hayata katılacak.

Her 1.500TL’lik bağış ile bir kadın, kadın kooperatifleri bünyesinde üretime katılacak.

Eğer Yeşim Yarar isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)