• Yardım Projem: İstanbul-2019-Gülmek İyileştirir Derneği-Oyun Tüm Çocukların Hakkı!
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 529
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 46.956 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Akbanklılar , Akbank Redrunners
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC49580
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC49580

46.956 /50.000 TL

Kampanya Hedefim

786.315 /800.000 TL

Gülmek İyileştirir Derneği Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Merhabalar, biliyorsunuz bizim 2017 Ekim ayında başlayan bir maceramız var. Kızım Minik kuş Arya Lösemi tanısı ile tedaviye başladı.2 yılı aşkın süredir çok zorlu yollardan geçtik, bir sürü deneyim edindik ve tedavimiz hala devam ediyor. Ve anladık ki çocuklar oyun oynadıkça iyileşebiliyor, yüzleri güldükçe değerleri iyi olabiliyor💕 işte bu süreçte Gülmek İyileştirir Derneği ile yollarımız kesişti. 2,5 yaşında zorlu parkurlara başlayan minik kuş Arya her fırsatta derneğe koşup oyun oynadı, arkadaşları ile olabilecek en eğlenceli biçimde vakit geçirdi. Şimdi sizlerden ricam hijyenik oyun merkezlerinin çoğalması, oradaki çocukların keyifli vakit geçirebilmeleri için profilimdeki linke tıklayıp gönlünüzden ne kadar koparsa bağış yapmanız. Unutmayın oyun her çocuğun hakkı, maske takabilir, saçları olmayabilir, radyoterapi, kemoterapi alabilir zor dönemden geçebilir, minik kahramanların bol bol oyun oynayabilmeleri ve yüzlerinde ki gülümsemenin yok olmaması için sende minik katkıda bulunmak istersen linke tıkla 💕

Gülmek İyileştirir Derneği

Gülmek İyileştirir Derneği olarak, kanser tedavisi sebebi ile bağışıklığı baskı altında olan, okula gidemeyen, hayata karışamayan 3-10 yaş aralığındaki çocuklara özel Hijyenik Oyun Merkezleri kuruyoruz. 2. Merkezimizi İstanbul Şişli'de açmaya hazırlanıyoruz. Çünkü Oyun tüm çocukların hakkı! :)

1 çocuğu Hijyenik Oyun Merkezi'nde gülümsetmenin maliyeti; 1 günlük: 50TL, yıllık: 6000 TLdir.

Eğer Arzu Tevetoğlu Ulutaş isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)