• Yardım Projem: İstanbul-2019-WWF-Türkiye-Doğa Öncüleri için Koş
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 11
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 340 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Adım Adım İstanbul
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC49481
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC49481

340 /1.000 TL

Kampanya Hedefim

222.455 /300.000 TL

Doğal Hayatı Koruma Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Günümüzde vahşi doğa ne yazık ki eskisinden daha da vahşi.

İnsanlar el birliği ile kendi çıkarları için doğayı talan ederken düşüncesizce ve bencilce davranıyor. Ormanlar yakılıyor, denizler plastikle doluyor, hava kirletiliyor. Tüm bu saldırılar karşısında hayvanlar çaresiz kalıyor.

Yaşanan olumsuzluklardan şikayetçi olmak yerine, elimden geldiğince sorunu çözmeye çalışanları desteklemeyi, adımlarımla tanıdıklarımı harekete geçirmeyi hedefliyorum. Biliyorum ki bir konudaki farkındalık arttıkça, çözüm de o kadar kolaylaşacak.

İnsanları insanlar koruyabilir, insanları devlet koruyabilir ama hayvanlar korumasız. Hayvanlar korumasız kaldığı için, o sessiz zararsız canlılar için bir şeyler yapabilmiş olmak için, onların sesi olmak için 3 Kasım'da Vodafone İstanbul maratonunda koşacağım.

Sizler de benim bu çabalarıma küçük de olsa bir destek vermek isterseniz kampanyamı sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak farkındalık yaratabilirsiniz ya da paylaştığım hesap numarasına az çok demeden bağış yapabilirsiniz.

Adım Adım platformu yapacağınız bağışların tamamını Doğal Hayatı Koruma Vakfı hesabına iletecek ve bu bağışlarla doğa öncüleri yetiştirilecek.

Adım Adım:
https://ipk.adimadim.org/nedir

WWF-Türkiye kampanya sayfası:
https://ipk.adimadim.org/nonprofit/view?id=30703

WWF-Türkiye:
https://www.wwf.org.tr/

Doğal Hayatı Koruma Vakfı

WWF-Türkiye Doğa Öncüleri Gençlik Programı kapsamındaki ortaokul ve lise öğrencileri, doğadaki sorunlar için yenilikçi yaklaşımları ve çağın teknolojilerini kullanarak çözümler geliştiriyor. Türkiye’de doğa için değişime öncülük ediyorlar.

Her bir öğrencinin bu programdan yararlanma maliyeti 300 TL'dir.

Eğer Ahmet Tamer ÇEVİK isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)