• Yardım Projem: İstanbul-2019-Darüşşafaka Cemiyeti-Söz Konusu Eğitimse Yardıma Koşarız
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 16
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 520 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC49224
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC49224

520 /1.800 TL

Kampanya Hedefim

2.167.795 /2.111.863 TL

Darüşşafaka Cemiyeti Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Merhabalar;
İyi bir birey olmanın yolunun temel eğitimi aileden geçmektedir. Darüşşafaka Cemiyeti ise ; bu temel egitimi alacak kadar şanslı olmayan çocuklara şans vermek için kurulmuş ve bu yolda onlara önce iyi bir birey olmaları sonrasında da iyi bir eğitim almaları konusunda destek olan bir cemiyettir. Ben de bu amaçla ilk defa koşacağım maratonda fiziksel sınırlarımı zorlarken sizlerin de en azından bir öğrencinin yıllık masrafı olan 1800 TL yi toplamamda bana destek olmanızı rica ederim. Yapacağınız bağışlar direk Darüşşafaka Cemiyeti'ne gidecektir. Profilimdeki linke tıklayarak yapılan bağışlar yaptığınız bağışın benim aracilığım ile yapıldığını belirtmek içindir. Bağışlar sizden koşması benden....

Darüşşafaka Cemiyeti

Darüşşafaka Cemiyeti, annesi veya babası hayatta olmayan, maddi olanakları yetersiz, yetenekli çocuklarımıza tam burslu ve nitelikli eğitim veriyor. Bu yıl okulumuza başlayan 123 öğrencinin eğitim hayatlarına destek olmak için koşuyoruz.

1 öğrencinin 9 aylık eğitim kiti gideri (kırtasiye, kitap ve üniforma) 1800 TL'dir.

Eğer Emrah ÇALKAVUR isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)