Kampanyamın Etkisi
2 çocuk

  • Yardım Projem: İstanbul-2019-Gülmek İyileştirir Derneği-Oyun Tüm Çocukların Hakkı!
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 76
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 12.045 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC49198
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC49198

12.045 /12.000 TL

Kampanya Hedefim

786.315 /800.000 TL

Gülmek İyileştirir Derneği Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Neden mi koşuyorum, tabi ki çocuklar için !Ciddi hastalıklar ve travmalar sebebiyle gülmeye ihtiyacı olan ama destek alamayan çocuklar ve ailelerine psikososyal destek sağlayan GÜLMEK İYİLEŞTİRİR DERNEĞİ'ne adına maratona katılıyorum. Gönül isterdi ki eski günlerin hatırına yarış bölümüne katılayım ama katılımcı arkadaşlara ayıp olmasın :) diye Kabbaniler olarak Halk koşusunda olacağız. OYUN TÜM ÇOCUKLARIN HAKKI. Sen de kampanyama destek olabilirsin, paylaş ki çoğalsın ... Dernek sayfasını incele, sen de iyiliğe dokun, iyilik sana geri gelsin.

Gülmek İyileştirir Derneği

Gülmek İyileştirir Derneği olarak, kanser tedavisi sebebi ile bağışıklığı baskı altında olan, okula gidemeyen, hayata karışamayan 3-10 yaş aralığındaki çocuklara özel Hijyenik Oyun Merkezleri kuruyoruz. 2. Merkezimizi İstanbul Şişli'de açmaya hazırlanıyoruz. Çünkü Oyun tüm çocukların hakkı! :)

1 çocuğu Hijyenik Oyun Merkezi'nde gülümsetmenin maliyeti; 1 günlük: 50TL, yıllık: 6000 TLdir.

Eğer Çiğdem Kabbani isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)