• Yardım Projem: İstanbul-2019-TEMA Vakfı-Ağaç Kardeşliği
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 37
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 3.100 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC49044
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC49044

3.100 /3.000 TL

Kampanya Hedefim

695.664 /675.000 TL

TEMA Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

2019, ülkemin ormanlarının, gözünü para hırsı bürümüş yerli-yabancı kuruluş ve şahıslarca çok yoğun kesilip katedildiği, iklimimizin çölleşmeye doğru sürüklendiği bir yıl oldu. Çevre platformlarına üye olup, protesto ve kampanyalara katıldığım bu süreçte TEMA'nın büyük özveriyle vatanımıza sahip çıkışına şahit oldum. Gurur duydum. Daha fazlasını hep birlikte yapabilmek ve sırf bu amaç için, 2 yıl ara verdiğim bağış koşusuna geri döndüm. Ayrıca, İBB'nin bu en büyük spor organizasyonunun bu yıl bir İYİLİK patlaması yapmasını da istiyorum. Bakalım neler başaracağız!

TEMA

TEMA Vakfı, Ağaç Kardeşliği projesi kapsamında uygulanacak doğa eğitim programıyla çocukların doğada yaparak, yaşayarak öğrenmesini sağlamayı, doğayla giderek azalan ilişkilerini güçlendirmeyi ve oluşturacağı Adım Adım - Çocuklar Hatıra Ormanlarıyla erozyonla mücadeleye katkı sunmayı amaçlamaktadır.

100 bağışla bir çocuk Orman Ekosistemi doğa eğitimine katılır ve Çocuklar Hatıra Ormanı oluşturulur

Eğer Ece Ağabeyoğlu isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)