• Yardım Projem: İstanbul-2019-Anne Çocuk Eğitim Vakfı-Okuyan Bir Gelecek Adımlarınızla Gelecek!
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 6
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 530 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: İGMD / İstanbul Gümrük Müşavirleri Derneği
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC49017
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC49017

530 /500 TL

Kampanya Hedefim

167.454 /175.000 TL

AÇEV Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

3 Kasım 2019'da" iyilik peşinde" koşacağım.Attığım her adım, sosyo-ekonomik açıdan zor koşullarda yaşayan çocuklara birer fayda sağlasın istiyorum. Onlar için değişimi başlatmak adına adım atmayı seçiyorum. Koşarken dünyanın en masum varlıklarına; çocuklara bir fayda sağlayacağımızı bilerek mutlu ve motive oluyorum. AÇEV için toplayacağım bağışlarla, her çocuğun sağlıklı, mutlu, güvende ve öğreniyor olmasına, daha çok çocuğun bilinçli ve mutlu bir aile ortamında büyümesine destek olmayı diliyorum. Ben koşarken sen de çocukların mutluluğu ve başarılı gelecekleri için destek olmaya, umut tohumları ekmeye ne dersin?

Eğer bağışlarınızı Havale/EFT yoluyla yapmak isterseniz dekont açıklamasına kampanya koşucu kodum olan CC49017 yazmayı lütfen unutmayın.
Sevgiler
Ümmühan

AÇEV

"Okuyan Bir Gelecek" programı ihtiyaç sahibi bölgelerde yaşayan 5-8 yaş arası çocukların, dil becerilerini geliştirirken onlara okuma sevgisi ve alışkanlığı edindirmeyi hedefler. Diğer taraftan ebeveynlere okumanın önemi konusunda farkındalık kazandırmak için hazırlanmıştır.

6 haftalık okuma programı maliyeti çocuk başına 200 TL'dir.

Eğer ÜMMÜHAN DAŞTAN isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)