• Yardım Projem: İstanbul-2019-BDT-Hayata Bağlayan Dilekler
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 21
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 2.750 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Bir Dilek Tut
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC48874
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC48874

2.750 /2.500 TL

Kampanya Hedefim

264.025 /292.500 TL

Bir Dilek Tut Derneği Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

En son ne zaman bir dileğin gerçek oldu?
Peki, bir çocuğun dileğinin gerçekleşmesine yardımcı olup, onu hayata bağlamak ve yaşamda hiçbir şeyin imkansız olmadığını anlatmak ister misin? Evet, ben de isterim.

Bu sebeple 3 Kasım 2019’da, İstanbul Maratonu'nda, hayati tehlike içeren hastalıklarla mücadele eden çocukların bir dileğini yerine getirmek için koşacağım ama bunu senin desteğin olmadan yapamam. Kilometreleri geride bırakırken, aklımda çocukların yaşamlarına dokunup onları bir nebze de olsa mutlu etme düşüncesi; yüreğimde ise senin, değerli dostumun, bu yegâne amaçta bana destek olacağına dair inancım olacak.

Hepimiz eşit şartlarda doğup büyüyemiyoruz. Bunun farkında olan ve başkalarının üzüntülerini en derinlerinde hisseden hassas yürekliler için dünya, kimi zaman bir cehennem olabiliyor. Fakat bunu tersine çevirmek de bizim elimizde.

Çocukları hayata bağlayan bir dileğin gerçekleştirilmesinin ortalama maliyeti 8.000₺ ama miktarı farketmeksizin yapacağın her bağışla bir dileği gerçekleştirmemizde çok büyük katkın olacak. Bağış yapamıyor olsan da, kampanyamı yaymamda bana yardımcı olarak farkındalık oluşmasına sebep olabilirsin. Unutma ki, iyilik bulaşıcıdır ve paylaştıkça da çoğalır.

“Gözlerin açıksa göreceksin. Kulağın sağır değilse duyacaksın. Ellerin kesik değilse uzanacaksın.”

Sevgiler,
Ege Meriç

Bir Dilek Tut Derneği

Hayati tehlike içeren hastalıklarla mücadele eden çocukların bir dileğini yerine getirerek onları hayata tutundurmak amacıyla faaliyetlerini Türkiye çapında sürdürmekte. Çocuklara, hayatta hiçbir şeyin imkânsız olmadığını yaşatarak, Hayata Bağlamaya çalışıyoruz.

Hayata bağlayan bir dileğin gerçekleştirilmesinin maliyeti 8.000

Eğer Ege Meriç isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)