• Yardım Projem: İstanbul-2019-Darüşşafaka Cemiyeti-Söz Konusu Eğitimse Yardıma Koşarız
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 36
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 4.600 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: DARÜŞŞAFAKA (kaptan)
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC48287
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC48287

4.600 /5.400 TL

Kampanya Hedefim

2.167.795 /2.111.863 TL

Darüşşafaka Cemiyeti Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Darüşşafaka 150 yılı aşkındır ben ve benim gibi babasını veya annesini kaybetmiş sayısız gence muhteşem bir eğitim fırsatı sunarak hayatını değiştirdi.

Sadece bağışçıları sayesinde ayakta durarak Türkiye'nin aydınlık gençliğini yaratmada eğitimde fırsat eşitliği misyonuyla durmaksızın çalışan bu kurumun daha fazla çocuğa ulaşması için hep beraber bir şeyler yapabiliriz.

Bu koşuda Darüşşafaka için koşarak sizinle birlikte elimizden gelen en fazla desteğe ulaşarak yardıma ihtiyacı olan en azından bir çocuğun hayatına dokunmaya çalışacağım.

Darüşşafaka benim hayatımı değiştirdi, şimdi başka çocukların da hayatını değiştirebilmesi bizim elimizde.

1 öğrencinin 9 aylık eğitim kiti gideri (kırtasiye, kitap ve üniforma) 1800 ₺ neden 3 çocuğun eğitim masrafını karşılamak için 5400 ₺'ye ulaşmayalım ki?

Şimdiden bu kampanyaya destek veren herkese sonsuz teşekkürler

Darüşşafaka Cemiyeti

Darüşşafaka Cemiyeti, annesi veya babası hayatta olmayan, maddi olanakları yetersiz, yetenekli çocuklarımıza tam burslu ve nitelikli eğitim veriyor. Bu yıl okulumuza başlayan 123 öğrencinin eğitim hayatlarına destek olmak için koşuyoruz.

1 öğrencinin 9 aylık eğitim kiti gideri (kırtasiye, kitap ve üniforma) 1800 TL'dir.

Eğer Deniz Kartepe isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)