Kampanyamın Etkisi
1 çocuk

  • Yardım Projem: İstanbul-2019-Tohum Otizm Vakfı-Adımlarımız Otizmli Çocuklar İçin
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 10
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 1.296 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: B&T Design (kaptan)
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC48268
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC48268

1.296 /1.500 TL

Kampanya Hedefim

782.932 /789.950 TL

Tohum Otizm Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Bugün doğan her 59 çocuktan biri otizm riski ile dünyaya geliyor. Otizm spektrum bozukluğu tedavisi olan bir hastalık değil; karmaşık bir nöro-gelişimsel farklılık. Erken tanı ve bireye özel eğitim ile çocuklarda gelişim sağlanabiliyor.

Otizmli çocukların topluma katılabilmeleri, bireysel olarak yaşamın pek çok aşamasına adapte olabilmeleri düzenli ve sürekli özel eğitim ile mümkün. İşte bu yüzden otizmli çocuklar ve aileleri için farkındalık yaratmak ve eğitime erişim imkanları sağlamak, en önemli desteklerin başında geliyor.

Ben de bu yıl İstanbul Maratonu'nda adımlarımı otizmli çocukların geleceği için atacağım. Tüm otizmli çocukların anayasal bir hak olan eğitim haklarına erişebilmeleri, özel eğitim ile gelişim göstermeleri ve topluma katılabilmeleri için sizi de bu desteğe katılmaya davet ediyorum.

Bu kampanyaya yapacağınız küçük bağışlarla Tohum Otizm Vakfı'nı destekleyerek, bir çocuğun hayatında büyük değişimler yaratabilirsiniz.

Tohum Otizm Vakfı

Eğitim her çocuğun anayasal hakkı; ancak otizmli çocuklar bu haklarına ulaşmıyorlar! Otizmli çocukların tek tedavileri olan yoğun, sürekli ve özel eğitime kavuşmaları için Tohum Otizm Vakfı Özel Eğitim Okulu'nda eğitim almalarını sağlıyoruz. Eğitimle otizmli bir çocuk yeniden doğabilir!

1 otizmli çocuğun, 1 senelik özel eğitim maliyeti 22.570 TL'dir. 1 seans eğitim bedeli ise 180 TL'dir.

Eğer Canan Bozkurt isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)