Kampanyamın Etkisi
1 çocuk

  • Yardım Projem: İstanbul-2019-UNICEF-Her Çocuk İçin Eğitim
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 4
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 180 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC48168
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC48168

180 /1.500 TL

Kampanya Hedefim

112.021 /140.000 TL

UNICEF Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Çocuklar geleceğimizdir sözünden yola çıkarak; Ülkemizde çocukların geleceğe umutla bakabilmeleri ve ülkelerini her alanda en iyi şekilde temsil edebilmeleri için eğitimin önemi her geçen gün daha da artıyor. Donanımlı, nitelikli, geleceğe güvenle bakan çocukların yetişmesi için her çocuğun eşit şartlarda eğitim alabilmesi gerekiyor. Bu sebeple yapılacak en ufak bir yardım bile büyük önem taşıyor. Haydi hep beraber çocuklarımızın eğitimine katkıda bulunalım ve daima iyilik peşinde koşalım!

UNICEF

UNICEF’in hedefi, Türkiye’de her çocuğun eğitim hakkına erişmesini sağlamak. Proje, öğretmen ve okul yöneticilerinin kapsayıcı eğitimi destekleyen bilgi ve becerileri edinmesini sağlayarak engeli olan veya sosyal ve ekonomik zorluk içindeki çocukların liseden yükseköğretime geçişlerini destekliyor.

Her 700TL bağış dezavantajlı bir kız ya da erkek çocuğun liseden yükseköğretime geçişini sağlayacak.

Eğer Arzu Colak isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)