• Yardım Projem: İstanbul-2019-TESYEV-Fark Yarat Geleceği Yaşat
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 39
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 10.840 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: TESYEV
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC47776
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC47776

10.840 /10.800 TL

Kampanya Hedefim

489.593 /540.000 TL

Türkiye Engelliler Spor Yardım ve Eğitim Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

4 senedir aktif olarak çalıştığım TESYEV ile engelli gençlerin hayatını bir nebze olsun kolaylaştırmak için koşuyorum. TESYEV her yıl 500 engelli ve ihtiyaç sahibi üniversite ve lise öğrencisine eğitim bursu veriyor. Aralarında öyle yetenekler, öyle azimli insanlar görüyorum ki açıkçası ben kimim bu çocukların yanında diye düşünmeden edemiyorum.

Geçen seneki maratonda sayenizde topladığım bağışlarla 3 öğrencinin 1 yıllık bursunu karşıladık. Bunu hep birlikte yaptık ve yine yapacağımıza inanıyorum.

Yaşadığım sürece bir elim hep bu gençlerin sırtında olacak, küçük-büyük demeden yapacağınız her bağış 150 öğrencinin eğitim bursu için harcanacak.

Heyecanla desteklerinizi bekliyorum.

Türkiye Engelliler Spor Yardım ve Eğitim Vakfı

%40 ve üzeri engelli olan üniversite öğrencilerimizin engelli olmayanlar gibi eğitim görmeleri ve başarılı özgüvenli bireyler olarak yaşamlarına devam etmelerinin sağlanması

1 Üniversite öğrencisinin bir yıllık eğitim bursunun karşılanması için 3600.-TL gerekmektedir.

Eğer Can Der isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)