• Yardım Projem: İstanbul-2019-Darüşşafaka Cemiyeti-Söz Konusu Eğitimse Yardıma Koşarız
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 39
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 5.515 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC47113
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC47113

5.515 /5.000 TL

Kampanya Hedefim

2.167.795 /2.111.863 TL

Darüşşafaka Cemiyeti Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Sevgili Dostum,
Daçkamız, annesi veya babası hayatta olmayan, maddi olanakları yetersiz, yetenekli çocuklarımıza tam burslu ve nitelikli eğitim veriyor.
Kendim Darüşşafaka mezunu olmasam da annem ve babam Darüşşafaka mezunu, yani Daçka’nın hayatına dokunduğu şanslı insanlardan biriyim ben de. Bu nedenle ne kadar kıymetli bir kurum olduğunu, ülkemizde kaliteli eğitime gitgide daha da ihtiyaç duyulan bu günlerde Darüşşafaka’nın nasıl insanlar yetiştirebileceğini yaşayarak öğrenmiş biri olarak bu kuruma daha faydalı olabilmek adına 3 Kasım 2019 günü “İstanbul-2019-Darüşşafaka Cemiyeti-Söz Konusu Eğitimse Yardıma Koşarız” projesi için iyilik peşinde koşmaya karar verdim.

Darüşşafaka çocuklarımızı ortaokul birinci sınıfta kabul ediyor, lise mezuniyetine kadar tam burslu, yatılı kolej seviyesinde eğitim veriyor. Giyim, beslenme, sağlık, harçlık ihtiyaçlarını karşılıyor. Yükseköğrenimde burs desteğini sürdürüyor.
Tüm bu olanaklar, sadece ve sadece bağışlar ile karşılanıyor. Bu nedenle küçük, büyük demeden her türlü bağış büyük önem taşıyor.

Bağış yapmak çok kolay.
Kampanya için hazırladığım sayfamda şu anda kaç kişinin beni desteklediğini, hedefime ne kadar yaklaştığımı görebilir ve istersen sen de bağış yapabilirsin.
http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC47113

Sevgiler,
AYŞEGÜL DENİZ

Darüşşafaka Cemiyeti

Darüşşafaka Cemiyeti, annesi veya babası hayatta olmayan, maddi olanakları yetersiz, yetenekli çocuklarımıza tam burslu ve nitelikli eğitim veriyor. Bu yıl okulumuza başlayan 123 öğrencinin eğitim hayatlarına destek olmak için koşuyoruz.

1 öğrencinin 9 aylık eğitim kiti gideri (kırtasiye, kitap ve üniforma) 1800 TL'dir.

Eğer AYŞEGÜL DENİZ GÖZÜKARA isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)