• Yardım Projem: İstanbul-2019-Gülmek İyileştirir Derneği-Oyun Tüm Çocukların Hakkı!
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 98
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 8.555 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Berko İlaç Sağlıklı Yarınlara
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC46987
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC46987

8.555 /12.000 TL

Kampanya Hedefim

786.315 /800.000 TL

Gülmek İyileştirir Derneği Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Her yıl 3000 çocuğa kanser teşhisi konduğunu ve çocukluk çağı kanserlerinin büyük bölümünü oluşturan lösemilerin tedavisinin 3 yıl sürdüğünü biliyor muydunuz? Bu 3 yıl boyunca çocuklar bağışıklıkları baskı altında olduğu için okula gidemiyor, eve kapanıyorlar.

41.İstanbul Maratonu'nda Gülmek İyileştirir Derneği aracığıyla kanser tedavisi gören miniklerimizin yüzünde bir tebessüm olabilmek için adımlarımı atacağım✌🏻🏃🏻‍♀ Siz de az-çok demeden bağışlarınızla destek olun, Gülmek İyileştirir Derneği'nin "2. Hijyenik Oyun Merkezi"ni hep birlikte açalım!

Bu yolculuğa manen katılmak isteyen tüm dostlar, aşağıdaki ya da profilimdeki linke tıklayarak desteklerinizi online bağış ile miniklere ulaştırabilirsiniz. Az çok demeyin, sizin gönlünüzden geçen onlara yeter🙏🌾Havale ya da eft yapacak arkadaşlarım açıklama kısmına CC46987 kodunu girmeyi unutmayın . Destekleriniz için şimdiden teşekkürler 😊 🙂🙏

Gülmek İyileştirir Derneği

Gülmek İyileştirir Derneği olarak, kanser tedavisi sebebi ile bağışıklığı baskı altında olan, okula gidemeyen, hayata karışamayan 3-10 yaş aralığındaki çocuklara özel Hijyenik Oyun Merkezleri kuruyoruz. 2. Merkezimizi İstanbul Şişli'de açmaya hazırlanıyoruz. Çünkü Oyun tüm çocukların hakkı! :)

1 çocuğu Hijyenik Oyun Merkezi'nde gülümsetmenin maliyeti; 1 günlük: 50TL, yıllık: 6000 TLdir.

Eğer Mustafa Kara isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)