• Yardım Projem: İstanbul-2019-Gülmek İyileştirir Derneği-Oyun Tüm Çocukların Hakkı!
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 17
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 2.480 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Sahil Bisiklet Ekibi
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC46910
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC46910

2.480 /2.400 TL

Kampanya Hedefim

786.315 /800.000 TL

Gülmek İyileştirir Derneği Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Merhaba;
Gülmek İyileştirir Derneği, kanser tedavisi sebebi ile bağışıklığı baskı altında olan, okula gidemeyen, hayata karışamayan 3-10 yaş aralığındaki çocuklara özel Hijyenik Oyun Merkezleri kuruyor.
Kanser tedavisi gören çocukların en çok morale ihtiyaçları var. Bağışıklık sistemleri bu dönemde çok kırılgan olduğu için evde kapalı kalıyorlar. Gülmek İyileştirir Derneğinin oyun merkezlerinde hem kendileri gibi çocuklarla iletişim kurabiliyorlar hemde ev haricinde başka bir ortamda bulunuyorlar.

Derneğin Kurucusu, Aslı, kızı Kanser tedavisi görüp bu hastalıgı atlattıktan sonra çocukların bu sıkıntısına seyirci kalmak yerine harekete geçti. Yanına sevdiği dostları aldı ve Gülmek İyileştiriri hayatın her alanına yaymaya başladı.

İlk Merkezi Altunizade de kurdular. Açılışında bulunmuştum. Güzel insanların, güzel ve özel işler yapması beni hep mutlu etmiştir.

2. Merkezi İstanbul Şişli'de açmaya hazırlanıyorlar.
Bu merkezin masraflarına katkıda bulunmak için siz güzel insanlardan bağış topluyoruz.
Bağış yaparken " aceba bu para doğru yerlere gidecek mi?" diye kafanızda soru işareti olmasın. Ben Dernek kuruldugundan beri duzenli olarak bağış yaparım. Her sene Derneği daha da ileriye götürüyorlar ve hatta 1 oyun merkezi yetmedi 2. oyun merkezi için kolları sıvadılar

Bağışlarınızı bekliyoruz Çünkü Oyun tüm çocukların hakkı! :)

Gülmek İyileştirir Derneği

Gülmek İyileştirir Derneği olarak, kanser tedavisi sebebi ile bağışıklığı baskı altında olan, okula gidemeyen, hayata karışamayan 3-10 yaş aralığındaki çocuklara özel Hijyenik Oyun Merkezleri kuruyoruz. 2. Merkezimizi İstanbul Şişli'de açmaya hazırlanıyoruz. Çünkü Oyun tüm çocukların hakkı! :)

1 çocuğu Hijyenik Oyun Merkezi'nde gülümsetmenin maliyeti; 1 günlük: 50TL, yıllık: 6000 TLdir.

Eğer SERKAN KARAKAYA isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)