• Yardım Projem: İstanbul-2019-Anne Çocuk Eğitim Vakfı-Okuyan Bir Gelecek Adımlarınızla Gelecek!
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 19
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 2.215 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: İGMD / İstanbul Gümrük Müşavirleri Derneği
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC46851
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC46851

2.215 /5.000 TL

Kampanya Hedefim

167.454 /175.000 TL

AÇEV Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Sağlıklı bir insanın yapabileceği en kolay spor şeklidir koşmak ve koşmanın da en kıymetli hali maraton’dur! Ama dünya üzerinde ne kıymetli şeyler var değil mi İşte bunlardan en kayda değeri de Anne çocuk sevgisi olsa gerek.Unutmayalım ki elbet bir gün çekip gidiyoruz bu dünyadan ve arkamızda bıraktığımız en büyük hazine iyi yetişmiş evlatlar olacak Bu ülkeye bırakacağımız mirası daha da zenginleştirmek adına sizden destek olmanızı bekliyorum ben adımlarımla 42.6 km yi geride bırakırken sizi de bana destek olmak için bağışçı olmaya davet ediyorum.Güzel bir ülke hayal etmek istiyorsak gerçekten iyi yetişmiş anne baba ve çocuklara ihtiyaç var gelin beraber hayal kuralım...

AÇEV

"Okuyan Bir Gelecek" programı ihtiyaç sahibi bölgelerde yaşayan 5-8 yaş arası çocukların, dil becerilerini geliştirirken onlara okuma sevgisi ve alışkanlığı edindirmeyi hedefler. Diğer taraftan ebeveynlere okumanın önemi konusunda farkındalık kazandırmak için hazırlanmıştır.

6 haftalık okuma programı maliyeti çocuk başına 200 TL'dir.

Eğer Süleyman GÜL isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)