Kampanyamın Etkisi
1 öğrenci

  • Yardım Projem: İstanbul-2019-Darüşşafaka Cemiyeti-Söz Konusu Eğitimse Yardıma Koşarız
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 3
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 110 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: TAV HAVALİMANLARI
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC46744
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC46744

110 /3.000 TL

Kampanya Hedefim

2.167.795 /2.111.863 TL

Darüşşafaka Cemiyeti Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

geleceğimizi oluşturacak olan her bir çocuğun eğitim alabilme, eğitime ulaşabilme olanağı bulunmalıdır. anne babası hayatta olmayan veya eğitim almaya maddi imkanları yeterli olmayan çocukları eğitim imkanından mahrum bırakmamak her şeyden önce vicdani bir görev. bir birey olarak hayatta geçirdiğimiz sürenin bir amacı olmalı. insanlığa faydalı olacak bir icadımız bir buluşumuz olamasa bile yapacağımız bağışlarla eğitim fırsatına ulaşan bir çocuğun ilerde bir gün bir buluşuna icadına sebep olabiliriz. işte o zaman dünya üzerinde geçirdiğimiz süre bir amaca hizmet etmiş olur. kendi amacımı gerçekleştirmek ve çocukların eğitim hakları için koşuyorum :)

Darüşşafaka Cemiyeti

Darüşşafaka Cemiyeti, annesi veya babası hayatta olmayan, maddi olanakları yetersiz, yetenekli çocuklarımıza tam burslu ve nitelikli eğitim veriyor. Bu yıl okulumuza başlayan 123 öğrencinin eğitim hayatlarına destek olmak için koşuyoruz.

1 öğrencinin 9 aylık eğitim kiti gideri (kırtasiye, kitap ve üniforma) 1800 TL'dir.

Eğer FUNDA hasançebi isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)