• Yardım Projem: İstanbul-2019-Darüşşafaka Cemiyeti-Söz Konusu Eğitimse Yardıma Koşarız
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 0
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 0 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Tasarruf Spor (kaptan)
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC46701
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC46701

0 /1.500 TL

Kampanya Hedefim

2.167.795 /2.111.863 TL

Darüşşafaka Cemiyeti Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Tasarruf A.Ş.'nin bir çalışanı olarak, Darüşşafaka'da eğitim gören annesi veya babası hayatta olmayan çocuklarımızın eğitimine katkıda bulunmak için koşuyorum. Bir çocuğun eğitimine kalpten yapılan desteğin geleceği değiştireceğini biliyorum. Ülkemiz için eğitimli ve faydalı insan yetiştirmek üzere faaliyet gösteren Darüşşafaka'da eğitim gören bir çocukların hayatlarına dokunmak, onları hayallerine ulaştırmak için koşuyorum. Çocukların eşit koşullarda akranlarından eksik kalmayarak iyi bir eğitim alarak geleceklerini iyi yönde değiştirmek için koşuyorum. Bana destek olduğunuz için teşekkür ederim.

Darüşşafaka Cemiyeti

Darüşşafaka Cemiyeti, annesi veya babası hayatta olmayan, maddi olanakları yetersiz, yetenekli çocuklarımıza tam burslu ve nitelikli eğitim veriyor. Bu yıl okulumuza başlayan 123 öğrencinin eğitim hayatlarına destek olmak için koşuyoruz.

1 öğrencinin 9 aylık eğitim kiti gideri (kırtasiye, kitap ve üniforma) 1800 TL'dir.

Eğer Elçin Gündoğdu isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)