Kampanyamın Etkisi
1 Çocuk/Genç

  • Yardım Projem: İstanbul-2019-Koruncuk Vakfı-Eğitim Her Çocuğun Hakkı!
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 3
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 120 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Running For Excellence
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC46467
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC46467

120 /2.000 TL

Kampanya Hedefim

927.242 /950.400 TL

Koruncuk Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

EXACONS çalışanları olarak kurduğumuz Running for Excellence koşu ekibi ile 41. İstanbul Maratonu’nda adımlarımızı, eğitim hakkı risk altında olan kızlarımızın gelecek hayaline destek olmak için atacağız. Birer “Koruncuk Kahramanı” olarak, kız çocuklarının barınma, sağlık, gıda, eğitim ihtiyaçlarının karşılanmasının yanı sıra sportif, kültürel ve sanatsal aktivitelerle sosyal yönlerini de kuvvetlendirerek donanımlı bireyler olarak büyümeleri için iyilik peşinde koşacağız. Haydi el verelim, bağışlarımızla kızlarımız hayata tutunsunlar!

Koruncuk Vakfı

Koruncuk Vakfı olarak bu projeyle amacımız; eğitim hayatından uzaklaşma riski bulunan kız çocuklarına barınma, okul ihtiyaçları, yiyecek, sağlık, giyim, rehabilitasyon, ulaşım, harçlık, sosyal ve kültürel gelişim desteği vererek, onları kendilerine güvenli gençler olarak hayata kazandırmaktır.

Bir kız çocuğunun hak ettiği koşullarda eğitim alması için gereken destek bedeli yıllık 13.200 TL’dir

Eğer gizem altunbas isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)