• Yardım Projem: İstanbul-2019-Koruncuk Vakfı-Eğitim Her Çocuğun Hakkı!
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 5
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 450 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Aromsa_Runners
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC46448
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC46448

450 /500 TL

Kampanya Hedefim

927.242 /950.400 TL

Koruncuk Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Ne mutlu ki bizler iyi imkanlara sahip, bizi her konuda destekleyen bir aileye sahip olarak dünyaya geldik. İyi bir eğitim aldık. Çok şanslı olduğumuzun farkındayım ve bunun için şükrediyorum. Fakat bildiğim bir şey daha var; her çocuk benim kadar ŞANSLI değil.
Maalesef bizim kadar şanslı olmayan bu çocuklara biz destek olmazsak yok olup gidecekler...
Siz de benimle aynı fikirdeyseniz gelin bağışlarınız ile beni destekleyin ki kız çocuklarımızın ŞANSI da biz olalım. Tüm dünya çocuklarına yardım edebilmemiz biliyorum imkansız ama bu bir deniz yıldızı hikayesi... 1 kız çocuğumuzun geleceği için farkederse ne mutlu!
Bir kız çocuğunun 1 aylık eğitim masrafı, barınma, okul ihtiyaçları, yiyecek, sağlık, giyim, rehabilitasyon, ulaşım, harçlık, sosyal ve kültürel gelişim desteği dahil 1.100 TL’dir. Ben de sizin desteğiniz ile 1 kız çocuğunun 3 aylık masraflarını üstlenmek istiyorum.
Bağış yapmak çok kolay.

Koruncuk Vakfı

Koruncuk Vakfı olarak bu projeyle amacımız; eğitim hayatından uzaklaşma riski bulunan kız çocuklarına barınma, okul ihtiyaçları, yiyecek, sağlık, giyim, rehabilitasyon, ulaşım, harçlık, sosyal ve kültürel gelişim desteği vererek, onları kendilerine güvenli gençler olarak hayata kazandırmaktır.

Bir kız çocuğunun hak ettiği koşullarda eğitim alması için gereken destek bedeli yıllık 13.200 TL’dir

Eğer Berna Arslan Mutafcılar isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)