• Yardım Projem: İstanbul-2019-Darüşşafaka Cemiyeti-Söz Konusu Eğitimse Yardıma Koşarız
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 19
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 760 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC46345
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC46345

760 /1.000 TL

Kampanya Hedefim

2.167.795 /2.111.863 TL

Darüşşafaka Cemiyeti Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

"Çocuklarımız bugünün ve geleceğin paydaşlarıdır." Bir öğretmen olarak bu düşünceyle hareket ederim ve onların hayatı şekillendirmeleri konusunda rehber olmak isterim. Her çocuğun hayatını şekillendirebilmesi için de imkana sahip olması reddedilemeyecek bir gerçek!

Darüşşafaka; annesi veya babası hayatta olmayan, imkanları kısıtlı ama "imkan verilirse başarır" eğilimindeki başarılı çocukları bünyesine alıyor, onları nitelikli eğitimle buluşturuyor. Darüşşafaka'lı olarak da onların eğitim ve yaşam süreçlerini yakında gözleme fırsatım mevcut.

Yapmamız gereken onlara imkan vermek, gerisi onlara kalıyor... İmkan içinse her bağışın ayrı önemi var. Aynı amaca hizmet eden bu bağışlar, katlanacak ve artacak... Çocuklarımız için bir yol arkadaşı olacak. Var mısınız?

Darüşşafaka Cemiyeti

Darüşşafaka Cemiyeti, annesi veya babası hayatta olmayan, maddi olanakları yetersiz, yetenekli çocuklarımıza tam burslu ve nitelikli eğitim veriyor. Bu yıl okulumuza başlayan 123 öğrencinin eğitim hayatlarına destek olmak için koşuyoruz.

1 öğrencinin 9 aylık eğitim kiti gideri (kırtasiye, kitap ve üniforma) 1800 TL'dir.

Eğer Barış Yılmaz isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)