• Yardım Projem: İstanbul-2019-HÜMED-Hacettepeli öğrenciler için Burs Fonu yararına koşuyoruz
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 17
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 2.320 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC46232
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC46232

2.320 /2.000 TL

Kampanya Hedefim

35.071 /80.000 TL

Hacettepe Üniversitesi Mezunlar Derneği Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Hacettepe Üniversitesi Bilgisayar Bilimleri Mühendisliğini yıllar önce bitirdim. Sıkış, tıkış adeta itişerek bindiğimiz servis otobüsleri, bir tane kafesi, bir tane de yemekhanesi vardı kampüsümüzün. Bütün olanaksızlıklara rağmen iyi bir eğitim aldık hocalarımız sayesinde.
En zorlu ama en güzel öğrencilik yıllarım bu üniversitede geçti. Bu üniversite bana henüz 20 yaşındayken tıp ve mühendislik alanlarını kesiştiren proje yapma olanağını sundu.
Bir ömür sürecek arkadaşlıklarımız oldu. Şu anki yaşamımın temelleri de yine bu üniversitede atıldı.
3 Kasım’da üniversitemde okuyan ve desteğe ihtiyacı olan öğrencilerimiz için, onların eğitimlerini tamamlayarak hayata atılmaları ve aynı benim gibi bu üniversitede harika anılar biriktirmeleri için koşacağım.

Hacettepe Üniversitesi Mezunlar Derneği

HÜMED olarak bu yıl İstanbul Maratonunda üniversite öğrencilerine eğitim bursu sağlamak için koşuyoruz. Mevcutlara ek olarak 40 öğrenciye daha burs vermeyi hedefledik. Aydınlık gelecek için birlikte koşuyoruz: Ritmi Yakala, Geleceğe Koş

Bir öğrencinin bir eğitim yılında alacağı toplam burs bedeli için 2000 TL gerekmektedir.

Eğer Şule Tabak isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)