Kampanyamın Etkisi
1 öğrenci

  • Yardım Projem: İstanbul-2019-Darüşşafaka Cemiyeti-Söz Konusu Eğitimse Yardıma Koşarız
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 2
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 120 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Sovos Foriba (kaptan)
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC46219
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC46219

120 /1.800 TL

Kampanya Hedefim

2.167.795 /2.111.863 TL

Darüşşafaka Cemiyeti Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Darüşşafaka Cemiyeti, annesi veya babası hayatta olmayan, maddi olanakları yetersiz, yetenekli çocuklara tam burslu ve nitelikli eğitim veriyor.

Darüşşafaka'ya destek olmak için 3 Kasım'daki İstanbul Maratonu'na katılıyorum ve bağış kampanyam kapsamında bugün itibariyle bağış toplamaya başladım!

ÇORBADA SİZİN DE TUZUNUZ OLSUN!

1 öğrencinin 9 aylık eğitim kiti gideri (kırtasiye, kitap ve üniforma) 1800 TL, benim hedefim de 1 öğrencinin giderini karşılayacak bağışa ulaşmak.

DAMLAYA DAMLAYA GÖL OLUR!

Bağış tutarınızın hiç önemi yok, dilediğiniz tutarda bağış yapabilirsiniz, belki bir öğrencinin sadece 1 kalemini bile alabilirsiniz.

(Bu sayfadan hem bağış yapabilir hem de kaç kişiden ne kadar bağış topladığımı görebilirsiniz http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC46219 )

*Bağışının tamamı doğrudan Darüşşafaka Cemiyeti'nin hesabına gidecek, kampanya doğruluğunu Darüşşafaka'yı arayarak teyit edebilirsiniz.

Bağışlarınızın misliyle ve güzelliklerle sizlere geri dönmesi dileklerimle :)

Darüşşafaka Cemiyeti

Darüşşafaka Cemiyeti, annesi veya babası hayatta olmayan, maddi olanakları yetersiz, yetenekli çocuklarımıza tam burslu ve nitelikli eğitim veriyor. Bu yıl okulumuza başlayan 123 öğrencinin eğitim hayatlarına destek olmak için koşuyoruz.

1 öğrencinin 9 aylık eğitim kiti gideri (kırtasiye, kitap ve üniforma) 1800 TL'dir.

Eğer Cemre Mermer isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)