• Yardım Projem: İstanbul-2019-Tohum Otizm Vakfı-Adımlarımız Otizmli Çocuklar İçin
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 65
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 2.625 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: TESTINIUM
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC46198
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC46198

2.625 /3.000 TL

Kampanya Hedefim

782.932 /789.950 TL

Tohum Türkiye Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Merhaba,

3 Kasım 2019 tarihinde gerçekleştirilecek olan 41.Vodafone İstanbul Maratonu'nda Tohum Otizm Vakfı yararına koşuyor olacağım. Ülkemiz koşullarında otizmli bir çocuğun yaşamını sürdürürken karşılaştığı zorlukların yanı sıra ne yazık ki eğitim olanaklarının kısıtlılığı da ekleniyor. Her otizmli çocuğun mutlak alması gereken eğitimlere destek olabilmek için bu organizasyonda yer alıyorum. Sizlerin de desteğiyle otizmli çocukların tek şansı olan sürekli ve özel eğitime kavuşmaları için Tohum Türkiye Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı'na destek veriyorum. Otizmin farkındayım, onların yanındayım !

Tohum Türkiye Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı

Eğitim her çocuğun anayasal hakkı; ancak otizmli çocuklar bu haklarına ulaşmıyorlar! Otizmli çocukların tek tedavileri olan yoğun, sürekli ve özel eğitime kavuşmaları için Tohum Otizm Vakfı Özel Eğitim Okulu'nda eğitim almalarını sağlıyoruz. Eğitimle otizmli bir çocuk yeniden doğabilir!

1 otizmli çocuğun, 1 senelik özel eğitim maliyeti 22.570 TL'dir. 1 seans eğitim bedeli ise 180 TL'dir.

Eğer SEFA BATUHAN BAYAZİTOĞLU isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)