• Yardım Projem: İstanbul-2019-TOFD-Yol Arkadaşım Olur musun?
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 63
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 12.835 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Adım Adım İstanbul
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC46029
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC46029

12.835 /12.600 TL

Kampanya Hedefim

478.360 /500.000 TL

TOFD Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Bizim gezdiğimiz gördüğümüz sokaklarda onlar da olsun. Metroya otobüse metrobüse bindiğimde engelliler için ayrılmış alanı bizler değil de onlar doldursun. Masamızda oturup sohbet ederken onlardan biri de olsun. Okul eğitimleri aileleri engelli bireyleri sırtlarında taşıyamayacak yaşa gelene kadar değil de eğitimi tamamlanana kadar devam etsin. Hatta eğitimini tamamlasın iş hayatına da devam edebilsin. Burada görev bize düşüyor ♿engel olma destek ol ki bu ülke engelli bireyler için yaşanabilecek hale gelsin ve özgürce hareket etmek için akülü tekerlekli sandalye bekleyen bir birey dahi kalmasın🙏 Bu mümkün yeterki sen de inan! Özetle ben onları hiç bir yerde görmüyorum onlar da bizim yanınızda bizimle olsun istiyorum. Kimse engel tanımasın diye koşuyorum! Engel tanımamak için desteğe var mısınız🤗

TOFD

Bu proje, ortopedik engelli bireylerin özgürce hareket edebilmeleri amacıyla oluşturulmuştur. Manuel tekerlekli sandalye kullanamayan ve ağır engel grubu içinde yer alan ortopedik engelli bireylerin, başkalarına bağımlı olmadan, hayatını kendisinin yürütebilmesinin ön koşulu akülü tekerlekli sandalyeye sahip olmasıdır.

Bir akülü tekerlekli sandalye bedeli 4.200 TL'dir.

Eğer Ceren Çakır isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)