• Yardım Projem: İstanbul-2019-SERÇEV-Engelsiz Hayat
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 3
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 275 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC45732
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC45732

275 /700 TL

Kampanya Hedefim

152.637 /165.000 TL

Serebral Palsili Çocuklar Derneği Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

41. İstanbul maratonunda SERÇEV (serebral palsiliçocular deneği)için koşuyorum.Bir adımla, bir umutla ve bir gülüşle değişecek dünya. Bir çocuğun bağımsızlığına destek oldukça kendisi olmasına izin verdikçe 'biz' olacağız. Serebral palsili çocukların bağımsız bir yaşam sürmesine destek olacak doğru cihazların temini için koşuyorum! Adı sadece yardımcı cihazlar olsa bile özgürlüğü simgeliyor benim için,bir çocuğu özgürlüğüne ve hayallerine kavuşturmak isteyen herkesin desteğini bekliyorum 🙏
1 serebral palsili çocuğun engeline uygun cihazın ortalama maliyeti 5.000 TL

Serebral Palsili Çocuklar Derneği

SERÇEV olarak 17 yıldır serebral palsili (çoklu engelli) çocukların toplumsal hayata bağımsız bireyler olarak katılabilmeleri için çalışıyoruz. SP'li çocuklar engellerine uygun/doğru cihaza ulaşmakta problem yaşıyor. Özel donanımlı 15 farklı cihazın karşılanması için iyilik peşinde koşuyoruz.

1 serebral palsili çocuğun engeline uygun cihazın ortalama maliyeti 5.000 TL'dir.

Eğer KAZIM AYDEMİR isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)