Kampanyamın Etkisi
1 Çocuk/Genç

  • Yardım Projem: İstanbul-2019-Koruncuk Vakfı-Eğitim Her Çocuğun Hakkı!
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 51
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 6.250 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: TEB , TEB
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC45603
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC45603

6.250 /6.600 TL

Kampanya Hedefim

927.242 /950.400 TL

Koruncuk Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Koşmaya yeni başladığımda annem, ''Oğlum bu kadar koşuyorsun da, karşılığında sana kaç para veriyorlar ?'' diye sormuştu : İşte şimdi, bu koşuşturmaların, ihtiyacı olanlar için faydaya dönmeye başladığını zamandır: Bu yazıyı okuyabilen herkesin, bulunduğu konumu itibariyle yakın çevresinden çok daha fazla yardıma ihtiyacı olanlara karşı bir sorumluluğu olduğunu unutulmamalı. Bu platform üzerinden en kolay yoldan, istediğiniz STK'lere katkı yaparken, aynı zamanda topluma karşı olan görevinizi yerine getirmenin manevi hazzını da yaşıyor olacaksınız. Yaşamıma anlam katttığına inandığım bu yolculuğumda bana destek veren herkese şimdiden kucak dolusu sevgi ve teşekkürler...

Koruncuk Vakfı

Koruncuk Vakfı olarak bu projeyle amacımız; eğitim hayatından uzaklaşma riski bulunan kız çocuklarına barınma, okul ihtiyaçları, yiyecek, sağlık, giyim, rehabilitasyon, ulaşım, harçlık, sosyal ve kültürel gelişim desteği vererek, onları kendilerine güvenli gençler olarak hayata kazandırmaktır.

Bir kız çocuğunun hak ettiği koşullarda eğitim alması için gereken destek bedeli yıllık 13.200 TL’dir

Eğer MURAT DOYRANLI isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)