Kampanyamın Etkisi
1 öğrenci

  • Yardım Projem: İstanbul-2019-KAÇUV-Umudum Eğitim
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 21
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 2.650 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC45501
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC45501

2.650 /2.500 TL

Kampanya Hedefim

1.256.090 /1.250.000 TL

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Adımlarımı “Kanserli Çocuklara Umut Vakfı” için kanser tedavisi devam eden veya tamamlanmış çocukların 1 yıllık eğitim giderlerini karşılayacak burs desteği için atıyorum.

Kaçuv ile tanışmam; tesadüfen karşılaştığım Umut Kafe isimli güzel mobil kafe ile oldu. Kanser tanısı konulmuş minik kalplerin eğitimlerinin kesintiye uğramaması adına 1 çocuğun 1 yıllık eğitimi için 3 Kasım’da İstanbul Maraton’unda KAÇUV-Umudum Eğitim Projesi için koşacağım. Kampanyamı dilediğin bağışla destekleyebilirsin!

1 Çocuğun 1 yıllık eğitim bursu 2.500 TL'dir.
Kampanya için hazırladığım sayfamda şu anda kaç kişinin beni desteklediğini, hedefime ne kadar yaklaştığımı görebilir ve istersen sen de bağış yapabilirsin.
http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC45501

Sevgiler,

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı

Proje ile çocukların eğitim umuduna tutunmasını, motivasyonlarını güçlendirmeyi ve tedavi sürecinin getirdiği maddi dezavantajların eğitim hayatlarını etkilememesini hedefliyoruz. Maratonda tedavisi devam eden veya tamamlanmış farklı yaş gruplarındaki çocuklara 1 yıllık eğitim bursu için koşuyoruz.

1 Çocuğun 1 yıllık eğitim bursu 2.500 TL'dir.

Eğer fatma topal isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)