Kampanyamın Etkisi
1 öğrenci

  • Yardım Projem: İstanbul-2019-KAÇUV-Umudum Eğitim
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 11
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 1.120 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC45489
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC45489

1.120 /2.000 TL

Kampanya Hedefim

1.256.090 /1.250.000 TL

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Hiçbir çocuk hastalanmasın demek gerçekçi değil, ancak hasta olan her çocuk tedaviye erişebilsin, bunun sürdürülebilirliğini sağlasın, sosyal ve psikolojik anlamda desteğe erişsin demek dünyanın en doğal isteğidir.
İşte ben bu yüzden koşuyorum!
Çocukların tek derdi o gün ne oynayacağı, hangi yemeği yemek istemediği, hangi kıyafeti giymek istemediği, hangi çizgi film karakterini daha çok sevdiği, hangi ödevi yapmak istemediği olsun istiyorum. Tedaviye nasıl erişeceği, bunun devamlılığını nasıl sağlayacağı, ailesinin bu maddi yükün altından nasıl kalkacağı, eğitimini nasıl devam ettireceği değil!
İşte tam da bu yüzden, KAÇUV için koşuyorum.

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı

Proje ile çocukların eğitim umuduna tutunmasını, motivasyonlarını güçlendirmeyi ve tedavi sürecinin getirdiği maddi dezavantajların eğitim hayatlarını etkilememesini hedefliyoruz. Maratonda tedavisi devam eden veya tamamlanmış farklı yaş gruplarındaki çocuklara 1 yıllık eğitim bursu için koşuyoruz.

1 Çocuğun 1 yıllık eğitim bursu 2.500 TL'dir.

Eğer Tuğçe İncetan isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)