• Yardım Projem: İstanbul-2019-KAÇUV-Umudum Eğitim
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 26
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 1.235 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Volt Floyd (kaptan) , MNG Kargo RUNNING TEAM (kaptan)
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC45430
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC45430

1.235 /2.400 TL

Kampanya Hedefim

1.256.090 /1.250.000 TL

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Koşmak Hayattır...
Hep söylediğim bir söz var “Kendine neden koşmadığını sor “diye... Neden koşuyorum sorusunu en net açıklayabildiğim noktalardan biri “iyilik peşinde koş”mak bu yılda her yıl olduğu gibi durma koş dediğim durağım Kanserli Çocuklara Umut Vakfı,kanser tedavi gören ve tedavisi tamamlanmış olan çocukların maddi destek ve barınma ihtiyaçlarını karşılamanın yanı sıra süreçte eğitimlerininde devam edebilmesi adına eğitim bursu vermeyi hedefliyorlar. Bu yıl bende bu hedefin bir parçası olarak “Umudumuz Eğitim Projesi” için koşacağım.Bu defa hedef finish çizgisi değil, bio’da ki linkimde mevcut olan bağışçı sayısı, ancak sizlerle başarabiliriz.Miktarın bir önemi yok çoğaldıkça aşacağız.

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı

Proje ile çocukların eğitim umuduna tutunmasını, motivasyonlarını güçlendirmeyi ve tedavi sürecinin getirdiği maddi dezavantajların eğitim hayatlarını etkilememesini hedefliyoruz. Maratonda tedavisi devam eden veya tamamlanmış farklı yaş gruplarındaki çocuklara 1 yıllık eğitim bursu için koşuyoruz.

1 Çocuğun 1 yıllık eğitim bursu 2.500 TL'dir.

Eğer ŞERİF SÜRER isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)