• Yardım Projem: İstanbul-2019-Darüşşafaka Cemiyeti-Söz Konusu Eğitimse Yardıma Koşarız
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 0
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 0 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC45359
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC45359

0 /1.000 TL

Kampanya Hedefim

2.167.795 /2.111.863 TL

Darüşşafaka Cemiyeti Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Geleceğimiz eğitimin ışığıyla aydınlanıyor. Annesi veya babası hayatta olmayan, alacakları eğitimle yolumuzu aydınlatacak olan çocuklarımızın eğitimine katkıda bulunmak için ben de koşuyorum. Bana destek olmak istersen birlikte ışığımızı kuvvetlendirebiliriz :)
3 Kasım 2019 Pazar günü İstanbul Maratonu'nda Darüşşafaka Cemiyeti'nin "Söz Konusu Eğitimse Yardıma Koşarız" projesine destek olmak için iyilik peşinde koşacağım. Hedefim, bir öğrencinin bir yıllık eğitimini destekleyecek 1000 TL tutarında bağışa ulaşmak.
Sen de Darüşşafaka Cemiyeti'nde okuyan öğrencilerimizin yoluna ışık olmak istersen dilediğin tutarda bağış yaparak destek olabilirsin.
Adımlarıma senin desteğinle anlam katmak istiyorum.
Şimdiden aydınlığımız uğruna verdiğin destek için çok teşekkür ederim!

Darüşşafaka Cemiyeti

Darüşşafaka Cemiyeti, annesi veya babası hayatta olmayan, maddi olanakları yetersiz, yetenekli çocuklarımıza tam burslu ve nitelikli eğitim veriyor. Bu yıl okulumuza başlayan 123 öğrencinin eğitim hayatlarına destek olmak için koşuyoruz.

1 öğrencinin 9 aylık eğitim kiti gideri (kırtasiye, kitap ve üniforma) 1800 TL'dir.

Eğer Gül Pınar Avşar isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)