• Yardım Projem: İstanbul-2019-TOFD-Yol Arkadaşım Olur musun?
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 42
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 21.600 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: TOFD Yol Arkadaşım olur musun? (kaptan)
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC45327
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC45327

21.600 /15.000 TL

Kampanya Hedefim

478.360 /500.000 TL

Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Merhaba,

03.11.2019 Pazar günü Istanbul maratonunda 15km. boyunca engelli bir kardeşimizi iterek Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği (TOFD) ile “Yol Arkadaşım Olur musun?” projesine destek olmak için koşacağım.. TOFD ile birlikte yürütülen bu proje, hareket etme güçlüğü içerisinde olan omurilik felçlilerinin özgürce hareket edebilmeleri için yaratılmış bir kampanyadır..Manuel tekerlekli sandalye kullanamayan ve ağır engel grubu içinde yer alan ortopedik engelli bireylerin, başkalarına bağımlı olmadan çalışabilmesi, okula gidebilmesi, alışverişe çıkabilmesi; kısacası hayatını nispeten kendisinin yürütebilmesinin ön koşulu Akülü Tekerlekli Sandalye’ye sahip olmasıdır.
Bir adet Akülü Tekerlekli Sandalye’nin bedeli 4.200 TL’dir. Gönlünüzden geçen miktarda, alt ve üst limit olmadan bağış yapabilirsiniz.

Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği

Bu proje, ortopedik engelli bireylerin özgürce hareket edebilmeleri amacıyla oluşturulmuştur. Manuel tekerlekli sandalye kullanamayan ve ağır engel grubu içinde yer alan ortopedik engelli bireylerin, başkalarına bağımlı olmadan, hayatını kendisinin yürütebilmesinin ön koşulu akülü tekerlekli sandalyeye sahip olmasıdır.

Bir akülü tekerlekli sandalye bedeli 4.200 TL'dir.

Eğer Kerem Arman isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)