• Yardım Projem: İstanbul-2019-Tohum Otizm Vakfı-Adımlarımız Otizmli Çocuklar İçin
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 59
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 6.180 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: FibaRunners (kaptan) , FİBA (kaptan)
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC45251
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC45251

6.180 /6.000 TL

Kampanya Hedefim

782.932 /789.950 TL

Tohum Türkiye Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Kasım ayı yaklaştığında içim içime sığmıyor, iyilik peşinde koşacak olmanın mutluluğu, hevesi ile heyecan doluyorum, bildiğiniz kalbim farklı atıyor, bir nevi aşk misali, hele bir de koşuyorum deyince sizlerden aldığım mesajlar başımı döndürüyor, çok teşekkür ediyorum, iyiki de varsınız, daha iyi bir dünya için koşuyoruz.

41.İstanbul Maratonunda, 2. Kere Otizmli Çocukların Eğitimi için koşuyorum, 8.kez iyilik peşinde köprüyü geçeceğim, bu sene yolumuz uzun 15Km. Otizmin bilinen tek tedavisi erken tanı, yoğun ve sürekli eğitim. Tohum Otizm Vakfı bunun için bildiğim en iyi vakıf. 2017 yılında okuldaki çocuklarla bir öğlen tanışmıştık, her biri farklı, bir birinden tatlı, okula gidebilmek her çocuğun hakkı.

1 otizmli çocuğun, 1 senelik özel eğitim maliyeti 22.570 TL'dir. 1 seans eğitim bedeli ise 180 TL'dir. Çocuk görünce ben, içimde muziplik, yüzümde tebessüm dünyam değişir. Bir çocuk büyür, dünya değişir...

Siz de az çok demeden bağış yapabilirsiniz, her katkı çok değerli.

Tohum Türkiye Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı

Eğitim her çocuğun anayasal hakkı; ancak otizmli çocuklar bu haklarına ulaşmıyorlar! Otizmli çocukların tek tedavileri olan yoğun, sürekli ve özel eğitime kavuşmaları için Tohum Otizm Vakfı Özel Eğitim Okulu'nda eğitim almalarını sağlıyoruz. Eğitimle otizmli bir çocuk yeniden doğabilir!

1 otizmli çocuğun, 1 senelik özel eğitim maliyeti 22.570 TL'dir. 1 seans eğitim bedeli ise 180 TL'dir.

Eğer Asiye Çerkezoğlu isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)