• Yardım Projem: Eker I Run-2019-BURSA LÖDER-Koşacak Çok Yolumuz Var Değmez mi ?
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 5
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 300 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC44942
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC44942

300 /5.000 TL

Kampanya Hedefim

61.998 /150.000 TL

Bursa Lösemili Çocuklara Yardım Derneği Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Neden Koşuyorum

Çünkü LÖDER (Bursa Lösemili Çocuklara Yardım Derneği) aracılığı ile lösemi hastası çocuklarımıza ve ihtiyaç sahibi ailelerine destek olmak istiyorum.
Küçücük yavruları kemoterapi gibi , radyoterapi gibi zorlayıcı tedaviler ile boğuşurken aileleri, yavrularının yanında olmak istiyor. Bursa'da yaşayan aileler bu anlamda şanslı. Ancak çevre illerden gelen aileler için durum çok üzücü maalesef. Örneğin , çevre il/ilçe den gelen lösemi tanısı konmuş çocuğun ailesini düşünüyorum: Çocuk belli periyotlar ile (örneğin bir hafta boyunca hergün kemoterapi alacak. Aile İlaç alıp halsiz düşen çocuğunu her gün yollarda hastaneye getirip götüremiyor. Otelde kalmak ise aileye ayrı bir mali yük getiriyor. Bu gibi çaresiz durumda, LÖDER'in Konukevi'nin ne denli kolaylaştırıcı, konforlu ve sımsıcak bir dost eli olduğunu öğrendim ve o günden beri LÖDER'i maddi -manevi desteklemek için çabalıyorum. Aslında koşmak çok tercih ettiğim bir spor değil, ama LÖDER'in dokunacağı lösemili çocukların sayısı maalesef günden güne artıyor. %80 başarı ile tedavi olan çocuklara odaklanarak, koşmak istiyorum. İyiliğe koşmak, sağlığa koşmak, şefkatle ve vicdanla koşmak istiyorum. Biliyorum ki bir çocuk iyileşirse, Dünya iyileşecek...

Bursa Lösemili Çocuklara Yardım Derneği

Maddi yetersizlikler yüzünden kalacak yer bulamayan Uludağ Üniversitesi Çocuk Hematoloji-Onkoloji Hastanesinde tedavi gören ve kemik iliği nakli için şehir dışından gelen çocuklarımıza ve ailelerine yine kanser tedavisi gören yetişkin hastalarımıza Konuk Evimizi ücretsiz hizmete açıyoruz.

Tedavi alan bir çocuğumuz+ailesinin Konuk Evi'nde 30 günlük ort.gideri 1.500 'dir.Hedef 100 Aile.

Eğer Sevinc Şen önel isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)