Kampanyamın Etkisi
2 çocuk

  • Yardım Projem: Eker I Run-2019-BURSA LÖDER-Koşacak Çok Yolumuz Var Değmez mi ?
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 14
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 2.600 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC44936
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC44936

2.600 /2.000 TL

Kampanya Hedefim

61.998 /150.000 TL

Bursa Lösemili Çocuklara Yardım Derneği Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Merhaba! Ben Nuray Uzunoğlu. Sınıf öğretmeni olarak görev yapmaktayım. Çocukların gözlerindeki ışıltı beni hep mutlu eder. Minik yavrularımızın gözlerindeki ışıltının sönmesine dayanamam.Bu yüzden hasta çocuklarımızın da iyileşerek gözlerinin ışıl ışıl mutlulukla parlaması için yola çıktım. Bursa Lösemili Çocuklara Yardım Derneği için iyilik peşinde koşuyorum!Kim bilir çocuklar iyileşir dünya daha da güzelleşir.

Elimden geldiğince sorunu çözmeye çalışanları desteklemeyi, adımlarımla tanıdıklarımı harekete geçirmeyi diliyorum. Biliyorum ki bir konudaki farkındalık arttıkça, çözüm de o kadar kolaylaşacak.

Bu nedenle 6 Ekim 2019 günü Eker I Run-2019-BURSA LÖDER-Koşacak Çok Yolumuz Var Değmez mi ? projesi için İyilik Peşinde koşacağım. Koşumu desteklersen beni çok mutlu edersin.

Tedavi alan bir çocuğumuz+ailesinin Konuk Evi'nde 30 günlük ort.gideri 1.500 ₺'dir.

Bağış yapmak çok kolay.Bağışlarını aşağıdaki linkten online yapabilirsin. Açıklama kısmına kodumu yazmayı unutmayın lütfen.

Kampanya Kodum: CC44936

http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC44936

Sevgiler,

Nuray

Bursa Lösemili Çocuklara Yardım Derneği

Maddi yetersizlikler yüzünden kalacak yer bulamayan Uludağ Üniversitesi Çocuk Hematoloji-Onkoloji Hastanesinde tedavi gören ve kemik iliği nakli için şehir dışından gelen çocuklarımıza ve ailelerine yine kanser tedavisi gören yetişkin hastalarımıza Konuk Evimizi ücretsiz hizmete açıyoruz.

Tedavi alan bir çocuğumuz+ailesinin Konuk Evi'nde 30 günlük ort.gideri 1.500 'dir.Hedef 100 Aile.

Eğer nuray uzunoğlu isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)