• Yardım Projem: Eker I Run-2019-BURSA LÖDER-Koşacak Çok Yolumuz Var Değmez mi ?
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 0
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 0 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC44835
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC44835

0 /150.000 TL

Kampanya Hedefim

61.998 /150.000 TL

Bursa Lösemili Çocuklara Yardım Derneği Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Uludağ Üniversitesi Sabahattin Gazioğlu Çocuk Hematoloji ve Onkoloji Hastanesi ve Kök Hücre Nakil Merkezi ; Güney Marmara'da çocukluk çağı kanserlerini tedavi eden tek merkez olup tedavi ve kemik iliği nakli için şehir dışından gelen çocuklarımızın ve yine Uludağ Üniversitesinde kanser tedavisi gören yetişkinlerimizin tedavileri sırasında gerek maddi yetersizlikler gerekse ulaşım zorluğundan kaynaklanan sebepler nedeniyle tedaviye ulaşmalarını kolaylaştırmak için konaklama hizmetini sevgi ve umut dolu bir misafirhane olan Rahime Gazioğlu Bursa Lösemili Çocuklar Hasta Konuk Evimizde’ de sağlıyoruz.
Desteğinle her geçen gün daha fazla çocuğumuzu ve yetişkini ağırlıyoruz. Sen de onların hayallerinin ve umudunun bir parçası olur musun?

Tedavi alan bir çocuğumuz ve ailesinin Konuk Evi'ndeki 30 günlük ort.gideri 1.500 TL’dir. Hedef 100 Ailedir.

Bursa Lösemili Çocuklara Yardım Derneği

Maddi yetersizlikler yüzünden kalacak yer bulamayan Uludağ Üniversitesi Çocuk Hematoloji-Onkoloji Hastanesinde tedavi gören ve kemik iliği nakli için şehir dışından gelen çocuklarımıza ve ailelerine yine kanser tedavisi gören yetişkin hastalarımıza Konuk Evimizi ücretsiz hizmete açıyoruz.

Tedavi alan bir çocuğumuz+ailesinin Konuk Evi'nde 30 günlük ort.gideri 1.500 'dir.Hedef 100 Aile.

Eğer BURSA LÖSEMİLİ ÇOCUKLARA YARDIM DERNEĞİ Koşucusu isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)