• Yardım Projem: Runfire Salt Lake-2019-TOFD-Yol Arkadaşım Olur musun?
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 59
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 8.925 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC44645
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC44645

8.925 /12.600 TL

Kampanya Hedefim

12.994 /21.000 TL

Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Merhaba,
İlk yardımseverlik koşumu 2013'te yapmıştım. Aynı zamanda ilk koşum, ilk maratonumdu. Farkındalık yaratarak bağış toplamakta da koşmakta da tecrübem yoktu. O günden bugüne dek, her sene 1 kez gerçekleştirdiğim yardımseverlik koşularında çok şey öğrendim, hayatıma eşsiz bir dokunuşu oldu.
Sınırlarını kendimizin bile tahmin edemeyeceği gücümüz, etki alanımız olduğunu farkettim. İyiliğin küçük bir kıvılcımla çığ gibi büyüyen müthiş gücünü gördüm. Birlikte topladığımız 68.000 TL bağış, yarattığımız farkındalık, değiştirdiğimiz hayatlardaki desteklerinize minnettarım.
30 Ağustos Cuma hayatımın en uzun, en zor koşusunu yapmak üzere, kurumuş Tuz Gölü'nde Runfire Salt Lake Ultra Trail de 160 km koşacağım. Adımlarımı yine TOFD yararına atacağım. Çünkü özgürce hareket edemeden eğitime, sağlığa, sanata...hayata ulaşmak çok zor. Bedeli 4200 TL olan akülü tekerlekli sandalyeler sayesinde engelli dostlarımız özgürce yaşayabiliyor.
Sizce de hiç tanımadığımız 3 engelli dostumuzun sayemizde daha mutlu olacağını bilmek tüm çabalara değmez mi? Destekleriniz için şimdiden teşekkür ederim. Dr. Ebru İney

Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği

Bu proje, ortopedik engelli bireylerin özgürce hareket edebilmeleri amacıyla oluşturulmuştur. Manuel tekerlekli sandalye kullanamayan ve ağır engel grubu içinde yer alan ortopedik engelli bireylerin, başkalarına bağımlı olmadan, hayatını kendisinin yürütebilmesinin ön koşulu akülü tekerlekli sandalyeye sahip olmasıdır.

1 engellinin hayatın içine katılım sağlaması için 1 adet akülü tekerlekli sandalye fiyatı 4.200TL'dir.

Eğer Ebru İney isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)