• Yardım Projem: Ultimate Cunda-2019-TEGV-Siirt'e Koş, Eğitime Koş
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 54
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 18.550 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC44475
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC44475

18.550 /10.000 TL

Kampanya Hedefim

33.866 /35.000 TL

TEGV Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Herkese merhaba,

24 Haziran – 4 Temmuz 2019 tarihleri arasında Avrupa'nın en yüksek zirvesi Elbruz Dağı’na (5642 m.) tırmanmayı deneyeceğim yeni bir maceraya başlıyorum. Heyecanım tarifsiz.

Bu yolculuğumu TEGV Siirt Kurtalan Öğrenim Birimi’ndeki çocuklarımızın hayallerini gerçekleştirmek ve nitelikli eğitime kavuşmalarını sağlamaya adıyorum.

Elbruz Dağı’nda zirveye ulaşmaya çalışırken atacağım her adım, topraklarımızda eğitime ulaşamayan değerli çocuklarımız için olacak. Eğitim masraflarına katkı sağlamak isteyecek herkesi bağış kampanyamıza davet ediyorum. Bağış kampanyasının tüm detaylarını ve tırmanış maceramı sosyal medya hesaplarımdan anlık olarak takip edebilirsiniz.

Hepinizin moral ve desteğini bekliyorum.

Takipte kalın!

www.instagram.com/evrenuysal
www.facebook.com/evrenuysalofficial
www.twitter.com/evrenuysal
www.evrenuysal.com

TEGV

TEGV olarak 6-14 yaş aralığındaki çocuklarımıza eğitim desteği sağladığımız 72 noktamızdan biri olan Siirt Kurtalan Öğrenim Birimi'nde 5.000 çocuğa 4 yıl boyunca eğitim desteği sağlamak.

Siirt Kurtalan'da eğitim desteği alacak 1 çocuğun eğitim gideri 200 TL'dir.

Eğer EVREN UYSAL isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)