• Yardım Projem: Antalya-2019-Tohum Otizm Vakfı- Adımlarımız Otizmli Çocuklarımız İçin
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 7
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 985 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC43330
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC43330

985 /2.500 TL

Kampanya Hedefim

277.289 /275.000 TL

Tohum Türkiye Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Gerçek koşu serüvenim 2009 yılında Runatolia 10km parkurunda başlamıştı. O zamana kadar 15 senedir ara sıra koşmuş olsam da, hiç koşu yarışı bitirmemiştim. Düzgün hazırlanmadan, 6 aylık oğlum Can Berk'i ile bir macera günü, ailecek bir tatil gezisiydi. Zordu. Tamamladık beraber. Adım Adımla da ilk kez o zaman tanıştım.
Koşmaya devam ettim . ve dönüştüm. Koşarken iyilik kampanyası yapmanın da onlarca STK'yı, dokunulan onbinlerce insanı nasıl dönüştürdüğünü aradan geçen 10 yılda gördüm.
10 yıl sonra koşmaya başladığım yerdeyim. Başladığım mesafeyi, yani 10km yarışını koşacağım. Birçok maraton ve ultra maraton bitirdim on yılda. Her şey 10km koşarak başlamıştı. Kendimizi ve dünyayı değiştirmek için büyük bir ilk adım atmamız gerekmiyor. Sürekli adım atmamız yeterli. Ya da hep beraber ufak adımlar atmamız.
Bu sebeple, sizlerin ufak desteklerini rica ediyorum. Tohum Otizm Vakfı'nın otizm farkındalığı etkinliklerini beraber büyütelim.
Teşekkür ederim,

Tohum Türkiye Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı

Eğitim her çocuğun anayasal hakkı; ancak otizmli çocuklar bu haklarına ulaşmıyorlar! Otizmli çocukların tek tedavileri olan yoğun, sürekli ve özel eğitime kavuşmaları için Tohum Otizm Vakfı Özel Eğitim Okulu'nda eğitim almalarını sağlıyoruz. Eğitimle otizmli bir çocuk yeniden doğabilir!

1 otizmli çocuğun alacağı 1 senelik özel eğitimin maliyeti 21.220 TL'dir. 1 seans eğitim bedeli 165 TL'dir.

Eğer Caner Odabaşoğlu isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)