• Yardım Projem: Antalya-2019-Darüşşafaka Cemiyeti-Söz Konusu Eğitimse Yardıma Koşarız
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 1
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 100 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: TEKFEN KOŞAR ADIM , Tekfen Koşar Adım
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC43293
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC43293

100 /250 TL

Kampanya Hedefim

95.302 /100.000 TL

Darüşşafaka Cemiyeti Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Sevgili Dostlar …
Bundan tam 156 yıl önce, bu topraklara 'iyiliğin', 'karşılıksız vermenin', 'paylaşmanın' tohumları serpildi. O tohumlar yeşerdi, kök saldı, bir eğitim çınarına dönüştü ve Darüşşafaka,eğitimle yaşamları değiştirmeye başladı.
Sen de benim gibi, eğitimle yaşamların değiştiğine inanıyorsan, annesi veya babası hayatta olmayan, maddi durumu yetersiz, çocuklarımızın nitelikli eğitim esaslarına göre okutulmasına ve hayatlarının değişmesine destek olabilirsin.
Nasıl mı?
3 Mart Pazar günü Antalya Maratonu’nda Darüşşafaka Cemiyeti’nin “Söz Konusu Eğitimse, Yardıma Koşarım” projesine destek olmak için iyilik peşinde koşuyorum.
Bir öğrencinin bir haftalık eğitimi 250 TL. Benim de hedefim bir öğrencinin 1 haftalık eğitimini destekleyecek 250 TL’ye ulaşmak.
Sen de Darüşşafaka’da okuyan bir öğrencinin eğitimine kampanyama dilediğin tutarda bağış yaparak destek olabilirsin.
Bağış yapmak çok kolay… Seni Darüşşafaka için hazırladığım sayfamı ziyaret etmeye davet ediyorum. Bu sayfadan hem bağış yapabilir hem de şu anda kaç kişiden bağış topladığımı görebilirsin.
Vereceğin her destekle öğrencilerin eğitim yolculuğuna güç katacak ve daha fazla çocuğun hayatını eğitimle değişmesine katkıda bulunacaksın.
Şimdiden çok teşekkür ederim!
Sevgiler

Kredi kartı ile bağış yapmak için (bu bağış direkt Darüşşafaka’nın bağış hesabına aktarılıyor):
http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC39820
(İPK’daki “profil bilgilerim” sayfanızdaki linki kopyalabilirsiniz-
Havale/EFT ile bağış yapmak için:
İş Bankası - Kozyatağı Ticari Şube
Hesap Numarası: 14621

Darüşşafaka Cemiyeti

Darüşşafaka Cemiyeti eğitimde fırsat eşitliği misyonula anne ve/veya baba kaybı yaşamış ekonomik olarak dezavantajlı olan öğrencilere 5. sınıftan lise sona kadar kolej seviyesinde eğitim vermektedir. Maratonda 10 öğrencimizin 1 yıllık eğitim masraflarını destekleyecek bağışa ulaşmayı hedefledik.

1 öğrencinin 1 yıllık sadece eğitim masrafı 10.000 TL'dir.

Eğer Esra nur Beştay isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)