• Yardım Projem: Antalya-2019-TEGV-Siirt'e Koş, Eğitime Koş!
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 42
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 5.680 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: TEGV ANTALYA SUNA İNAN KIRAÇ EĞİTİM PARKI (kaptan)
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC42941
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC42941

5.680 /5.000 TL

Kampanya Hedefim

233.672 /250.000 TL

Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

İsteyen herkes gönüllü olamaz mı?
Evet olur, neredeyse herkes gönüllü olabilir.
Peki siz hiç, bir gönüllü organizasyonun içerisinde yer aldınız mı? Doğrusu bu soruya çok fazla evet cevabı beklemiyorum! Ülkemizde gönüllü çalışmalara katılım, halen oldukça düşük seviyelerde.
Ben yaklaşık 9 yıldır TEGV 'de eğitim gönüllüsüyüm. Çocuklar ile çalışıyorum. "Çocuklar" deyince akan sular durur değil mi? Eminim onlar için siz de bir şeyler yapmak istersiniz. 3Mart'ta bir kez daha çocuklar için koşacağım. Bağışçı olmak da gönüllülüğün bir şekli; yapacağınız tüm bağışlarla başta çocukların eğitimine destek olurken, bir sosyal sorumluluk projesine destek vermenin haklı gururunu da yaşayacaksınız. Hadi siz de bağış yapın, gönüllü olun....

Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı

TEGV olarak 6-14 yaş aralığındaki çocuklarımıza eğitim desteği sağladığımız 72 noktamızdan biri olan Siirt Kurtalan Öğrenim Birimi'nde 5.000 çocuğa 4 yıl boyunca eğitim desteği sağlamak.

Siirt Kurtalan'da eğitim desteği alacak 1 çocuğun eğitim gideri 200 TL'dir.

Eğer Okan Çetinkaya isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)