• Yardım Projem: Antalya-2019-Koruncuk-İzmir Koruncuk Kahramanları
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 11
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 620 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC42787
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC42787

620 /600 TL

Kampanya Hedefim

145.114 /143.000 TL

Koruncuk Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı (Koruncuk) ailesi olmayan, terk edilmiş, ihmal veya istismara uğramış ve savunmasız bırakılmış çocuk ve gençleri şefkat ve sevgi anlayışının hakim olduğu sağlıklı bir ortamda, oyun, sosyal aktivite, çağdaş eğitim gibi yaşamsal olanaklar ile topluma faydalı bireyler haline getirmektedir.
Bu yıl Runatolia' dan elde edilecek bağışlar ile İzmir KORUNCUKKÖY' de 40 çocuğun eğitim , beslenme ve psikolojik tedavisine destek verilecektir.
Bende Antalya Maratonu’ndaki adımlarımı, Koruncuk cocuklarinin eğitim, saglik gibi giderlerinin karsilanmasina destek olmaya adadim..
Sen de hem adımlarıma anlam katmama yardımcı olmak hem de çocuklarımizın geleceğine destek olmak istersen, BAĞIŞ YAP butonuna tıklayarak hemen ve doğrudan Koruncuk hesabına bağış yapabilirsin.
Az veya çok hiç önemli değil, her destek bizim icin çok değerli…
Koruncuk Çocuklarımız ve ben desteğini bekliyoruz!
Simdiden çok teşekkürler...
🙏😊💞

Duygu Hilal

Koruncuk

Koruncuk Vakfı; Koruncukköy Urla’da eğitim hakkı risk altındaki kız çocuklarının barınma, beslenme ve eğitimine destek sağlayacaktır. Vakfın 40.yılında 40 kız çocuğu ile hayata geçecek olan Çocukköyü’nde yetişen Koruncukların çağdaş bireyler olarak topluma kazandırılması hedeflenmektedir.

1 kız çocuğunun Koruncukköy Urla'daki bir yıllık eğitim masrafı 5500 TL'dir. Aylık 460 TL'dir

Eğer Duygu Hilal AKCA isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)