• Yardım Projem: Antalya-2019-Koruncuk-İzmir Koruncuk Kahramanları
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 23
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 943 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Kordsa global , Kordsa Teknik Tekstil
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC42734
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC42734

943 /1.500 TL

Kampanya Hedefim

145.114 /143.000 TL

Koruncuk Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Bulduğum her fırsatta sağlık İçin zinde kalmak İçin koşuyorum, yüzüyorum, bisiklete biniyorum. Yaptığım her aktivitenin sadece bana faydası var. Peki neden yılda sadece bir kaç defa başkaları İçin koşmayım.
Her yıl olduğu gibi bu sene de Kordsa ekibi olarak yardımseverlik koşusuna katılıyorum. Bu defa da Korunmaya muhtaç çocuklar için 10k koşacağız ve Koruncuk Vakfı na bağış toplayacağım. Şirketimde beni bu kampanyada destekliyor ve koştuğum her kilometre için bağışta bulunuyor. Sizlerde korunmaya muhtaç yavrularımıza bir el uzatmazmısınız. Az çok demeyin kampanyama destek olun. Çocuklarımızın sizin yardımlarına ihtiyaçları var.... 🏃💪👍👏👏

Koruncuk

Koruncuk Vakfı; Koruncukköy Urla’da eğitim hakkı risk altındaki kız çocuklarının barınma, beslenme ve eğitimine destek sağlayacaktır. Vakfın 40.yılında 40 kız çocuğu ile hayata geçecek olan Çocukköyü’nde yetişen Koruncukların çağdaş bireyler olarak topluma kazandırılması hedeflenmektedir.

1 kız çocuğunun Koruncukköy Urla'daki bir yıllık eğitim masrafı 5500 TL'dir. Aylık 460 TL'dir

Eğer Birol Şenkul isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)