• Yardım Projem: Antalya-2019-TOG-Gençlerle İyilik Her Yerde
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 0
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 0 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: TOG-DİLEK ATÖLYESİ (kaptan)
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC42400
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC42400

0 /800 TL

Kampanya Hedefim

277.759 /250.000 TL

Toplum Gönüllüleri Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Akranlarıyla eşit şartlarda eğitim olanaklarına sahip olamayan, sosyal ve akademik açıdan desteklenmeye ihtiyaç duyan çocuklar için koşuyorum🌻.Toplumdaki sorunlara karşı sadece eleştirel bir tutum sergileyen değil, yapıcı çözümler geliştirip bunları hayata geçiren bireylerin yetişmesine katkı sağlamak için koşuyorum🌸. Hayvana, insana, doğaya artan şiddete karşı daha duyarlı ve fikirlerini bir saygı çerçevesinde sunmasını bildiği gibi karşı tarafa da aynı saygıyı göstermesini bilen bireyler yetişebilmesine katkı sağlayabilmek için koşuyorum 🏃🏽‍♀️🌈Gelin, koşuma katkılarınızla her bir çocuğun dileği için bir mum da siz yakın!🌞👼🏻

Toplum Gönüllüleri Vakfı

Türkiye'nin her köşesinde gönüllü çalışmalara katılmak isteyen gençler ile gönüllülük, sivil toplum ve proje geliştirme eğitimleri yaparak sosyal sorumluluk bilinci kazanmalarını destekliyoruz. Kurumsal takım koşucuları destekledikleri gençlerin projelerine aktif olarak katılabiliyorlar.

1 gencin sosyal sorumluluk eğitimlerine katılarak Toplum Gönüllüsü olması için gerekli bütçe 200 TL

Eğer Ezgi Avcı isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)